Hakkımızda

Projeleriniz için en doğru tercih

Öz İnşaat, GüvenMutlulukDeneyim İnşa Eder

46 yıldır koruduğu ilkelerinden vazgeçmeden, birikimle gelen deneyimini, yaratıcı mimari anlayış ile birleştirerek, sizlere en iyiyi en doğru şekilde vermek için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Bizim için; verilen hizmet ve ürünlerin kalitesi kadar, firma içi ve firma dışı insani ilişkilerde karşılıklı saygı, dürüstlük, yapılan işe ve çevreye verilen değer de bir kalite ölçüsüdür.

VİZYONUMUZ

ÖZ Asansörleri kaliteyi üstün tutan, zamanında teslim edilen, ve en az şikayete sebebiyet verecek binalar tasarlayarak, tam bir müşteri memnuniyeti sağlar.

NEDEN BİZ?

Sektörde en eski firmalardan biri olan ÖZ Asansörleri 41 yıldır ticari faaliyetlerinde sürdürdüğü güven ve başarılı iletişimi bu günlere taşımakla gurur duyar.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
İnşaat
0
Çalışan

Biz Kimiz?

46 yıldır koruduğu ilkelerinden vazgeçmeden, birikimle gelen deneyimini, yaratıcı mimari anlayış ile birleştirmekteyiz.

45 yıldır koruduğu ilkelerinden vazgeçmeden, birikimle gelen deneyimini, yaratıcı mimari anlayış ile birleştiren Öz İnşaat, bugüne kadar Okullar,Köprüler,Hastaneler, Sağlık Ocakları,Konutlar Ve Çeşitli Kamu Binaları Projelerine başarıyla imzasını atmıştır.

Sadece bina değil aynı zamanda güven inşa etmek için çalışmayı görev edinerek, emin adımlarla çıktığımız bu yola hızla devam etmekteyiz.Sektöründe en eski firmalardan biri olan Öz İnşaat, 41 yıldır ticari faaliyetlerinde sürdürdüğü güven ve başarılı iletişimi bu günlere taşımakla gurur duyar.